Timetables from monday to friday

Aquests horaris són de sortida de Figueres, no hi ha sortida dels pobles, només són horaris aproximats d'arribada (veure preus) (descarregar horaris en pdf)

Figueres - Vilajuiga - Garriguella

FIGUERES - ESTACIÓ BUS 12,00 19,00
VILABERTRAN 12,10 19,10
CABANES 12,15 19,15
PERALADA 12,20 19,20
VILANOVA 12,30 19,30
PEDRET I MARZA 12,40 19,40
VILAJUÏGA 12,45 19,45
GARRIGUELLA - COOPERATIVA 12,50 19,50
GARRIGUELLA - ESCOLES  
VILAMANISCLE   12,55
LA LINEA DE LES 12.00 NOMÉS IRA ELS POBLES QUE HI HAGI GENT

Garriguella - Vilajuiga - Figueres

VILAMANISCLE 7,00   20,05
GARRIGUELLA - ESCOLES     20,10
GARRIGUELLA - COOPERATIVA 7,07 9,20 20,12
VILAJUÏGA 7,12 9,25 20,17
PEDRET I MARZA 7,17 9,30 20,22
VILANOVA 7,27    
PERALADA 7,37 9,40 20,32
CABANES    9,45 20,37
VILABERTRAN 7,42 9,50 20,45
FIGUERES - ESTACIÓ BUS 7,52 10,00 20,57

Figueres - Sant Climent - Garriguella

FIGUERES - ESTACIO BUS 12,30 14,45 20,15
VILABERTRAN 12,40 14,55 20,25
CABANES 12,45 15,00 20,30
PERALADA 12,50 15,05 20,35
VILARNADAL 13,00 15.10 20,45
MASARAC 13,05 15,15 20,50
CAPMANY 13,10   21,00
SANT CLIMENT 13,20 15,20 21,05
ESPOLLA 13,25 15,25 21,10
MOLLET 13,30 15,35 21,15
RABÓS 13,40   21,25
DELFIÀ 13,45   21,30
GARRIGUELLA - COOPERATIVA 13,50   21,35
LA LINEA DE LES 20.15 NOMÉS IRA ELS POBLES QUE HI HAGI GENT

Garriguella - Sant Climent - Figueres

DELFIÀ 6,45  
RABÓS 6,50  
MOLLET 7,00 15.45
ESPOLLA 7,05 15.50
SANT CLIMENT 7,10 15.55
CAPMANY 7,20  
MASARAC 7,30 16.00
VILARNADAL 7,35  
PERALADA   16.10
CABANES 7,40 16.15
VILABERTRAN   16.20
FIGUERES - ESTACIO BUS 7,50 16.30

 

© copyright 2010 - Privacy policy - Terradas - Tel. 972 526 147 - info@jterradas.com - disseny: DF